Turkey & Qatar - Life

DERGİMİZE DAİR,

Son yıllarda Türkiye’nin dış ülkelerle olan ticari ve kültürel paylaşımları, özellikle Arap ülkeleri ile olan ilişkileri bizleri bu dergiyi çıkarmaya teşvik etmiştir. Politikadan ekonomiye, iş dünyasından turizme ve sanat dünyasının temsilcilerine kadar birçok konu dergimizde yer almaktadır. Yanı sıra tatil, sağlık, yemek, alışveriş, moda ve kültür- sanat haberleri ile iki ülke halkının yaşamlarına tanıklık etmektedir.

İstanbul’da kurulu olan Kalite Medya, deneyimli bir ekibin bulunduğu bir medya şirketidir. Vizyonu, dünya genelindeki izleyicilerin, film yapımcılarının ve okurlarının ihtiyaçlarına kaliteli hizmet sunmaktır. Bu bağlamda şirketimiz, değişen medya ortamının her alanında edindiğimiz tecrübelere dayanarak kariyer basamaklarını temkinli adımlarla tırmanmaktadır.

Seçkin müşterilerimizin yanı sıra, eğlence ve reklam endüstrilerindeki olağanüstü itibarımızı arttırmaya devam etmektedir. Kalite Medya, ülkemizde başlattığı çalışmaları uluslararası boyuta taşıyarak sınırları aşmaktadır. Türkiye, Katar ve körfez ülkeleri arasındaki ticari ve sosyal ilişkileri güçlendirmek amacı ile kurulan dergilerimiz yayın hayatı boyunca, basın- yayın ilkelerine bağlı kalacaktır.

REVIEW ON OUR JOURNAL

In recent years, Turkey’s commercial and cultural exchange with foreign countries, especially relations with the Arab countries, has encouraged us to publish of this magazine. There are many issues in our magazine, from politics to the economy, from business world to the tourism and up to representatives of the art world. Along with the news of holidays, health, dining, shopping, fashion and art & culture, bears testimony to the life of two nations.

Kalite Media that based in Istanbul, is a media company where an experienced team. Its vision is to provide quality service to the needs of worldwide audiences, filmmakers and readers. In this context, our company based on our experiences in all aspects of the changing media environment, climbs up its career ladder with cautious steps.

In addition to our distinguished customers, it continues to enhance our exceptional reputation,  in entertainment and advertising industries. Kalite Media, exceeds the limits by moving our country initiated work to the international dimension. Our magazine, which is established with the aim of strengthen our commercial and social relations between Turkey, Qatar and the Gulf countries,  throughout it’s publishing world, will adhere the principles of press-release.

Dünya kültür mirası Karagöz Brodway’de oynayacak

Dünya kültür mirası Karagöz Brodway’de oynayacak

EKONOMİ

Dünya kültür mirası Karagöz, Broadway sahnelerine çıkacak. Karagöz, tarihinde ilk defa Broadway’de görücüye çıkacak. Amerika’da dünya kültür mirası Karagöz’ü tanıtan…

7 kömür sahası özel sektöre açılıyor

7 kömür sahası özel sektöre açılıyor

EKONOMİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 7 kömür sahasının üretime açılacağını bildirdi. Dönmez, “Yeni sahalarda yılda 7,5 milyar liralık…